30 dniowe

prawo zwrotu towaru*

Oferujemy rabaty

dla stałych klientów

do kasy suma: 0,00 zł
O nas
Studio projektowe CASIDO posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresie doboru mebli i organizacji przestrzeni. Projektowaniem wnętrz zajmujemy sie z ogromną przyjemnością, zawsze indywidualnie traktując każdego klienta. Nieszablonowość, ponadczasowość i celne doradztwo cechuje nasze najlepsze realizacje. Wsłuchujemy się w potrzeby inwestorów, równocześnie dbamy o spójność projektu i dobór jak najlepszych rozwiązań.
Z sukcesami realizowaliśmy projekty w budownictwie mieszkaniowym , jednorodzinnym oraz w wyposażeniu lokali użytkowych.

Dziś wychodząc na przeciw potrzebom rynku stworzyliśmy sklep internetowy z meblami dla firm.

Meble biurowe i restauracyjne, wnętrza lokali użyteczności publicznej to kierunek w którym chcemy się rozwiać. Doświadczenie w projektowaniu daje nam wiedzę, którą przenosimy na odpowiedni asortyment, nie tylko pod kątem wzornictwa, jak również w dopasowaniu mebli do ich funkcji i przeznaczenia w pomieszczeniach.

Nowością jest podejście do mebli w sposób PROzdrowotny. Przeciwdziałanie wadom postawy wynikających z wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej i ergonomia stanowisk pracy. Na koniec zostawiamy najlepsze. Udział w międzynarodowych tragach meblowych w Mediolanie czy Paryżu oraz zamiłowanie do światowego designu otwiera nas na najnowsze trendy we wnętrzarstwie i szeroko rozumianym wzornictwie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl